Поиск

Скачать

knigi.jpg

     

Новый сайт

Homo Beatus

Партнеры

baneris1.jpg

 

Автобиография. Версия 2.0.
25.03.2008 г.

vremja_copy.jpgНе так давно мы обратились к Науму с просьбой вернуться к Автобиографии, написанной  им более года назад. Зачем? Чтобы при необходимости изменить или дописать страницы, посвященные сегодняшнему дню. Согласитесь, год – срок довольно большой. Особенно, учитывая ритм современной жизни.

Сегодня мы предлагаем нашим читателям новую версию Автобиографии Наума, подготовленную им специально для нашего сайта. Впрочем, как мы и ожидали, изменения в тексте коснулись лишь заключительной части Автобиографии, начиная с раздела «Книги».

Хотите узнать, каким видит Наум свой сегодняшний день? Читайте «Автобиографию».

Задать вопрос Науму

Комментарии (2)


Показать/скрыть комментарии
Laba ierosme!
Autobiogrāfija, kurā ir gan piedzīvojumu romāna, gan dzīves audzināšanas stundas, gan svētdienas skolas, gan draugu sarunas un joku elementi smilies/smiley.gif Dzirkstī kā vienmēr! Var nebūt ar autoru vienisprātis, bet nenoliedzami aizrautīgi uzrakstīts smilies/smiley.gif

Iedomājieties, ja tādas autobiogrāfijas mēs iesniegtu saviem darba devējiem! Protams, ka lielākais piedzīvojums ir tādu sev uzrakstīt! Un tad Viņš savāc šos mājas sacerējumus un lasīdams smaida. Pēc tam klasē nolasa vienu otru priekšā un mēs nezinām kur likties - it kā būtu mans, bet tik labi uzrakstīts... tur vienkārši Dieva smaids iekšā smilies/smiley.gif
Zaiga , March 29, 2008
Atklātība
Lasot autobiogrāfiju, kā arī kluasoties Nauma lekcijās, es aizdomājos par sevi - vai es spēju būt tik atklāta. Atklāta galvenokārt jau pati sev. Un bieži nokonstatēju, ka patiesībā daudz ko cenšos aizmirst un izlikties neredzam. Paldies par ierosmi paskatīties uz sevi savādāk! Un Dieva svētību Nauma darbiem!
Niedre , April 11, 2008

Написать комментарий


busy
 
« Пред.   След. »

© 2007 Enteos, тел.:+371 29 222 584

info@nadezdin.org